Saturday, September 22, 2012

Coldplay - Viva la vida

Fot. Marcin Bąkiewicz/WP

     Dzisiaj obiecany post z konceru Coldplay, który odbył się w środę na Stadionie Narodowym. To kolejny koncert jaki udało mi się w ostatnim czasie zaliczyć, a z każdym jednym wiąże się dużo miłych wspomnień (jak np. spotkanie z Jaredem Leto w Złotych Tarasach). Jako support obejrzeliśmy ciekawy występ zespołu Marina and The Diamonds, polecam! Czekając kilka godzin na wejście Coldplay, nie spodziewaliśmy się, że niepozorne bransoletki jakie dostaliśmy przy wejściu zrobią taki efekt podczas koncertu;) Chris Martin i jego grupa nie zawiedli, podczas eventu mogliśmy usłyszeć nie tylko piosenki promujące najnowszą płytę Mylo Xyloto, lecz również te starsze. Fajerwerki, efekty świetlne i wspomniane już opaski zsynchronizowane z muzyką jedynie podkręciły atmosferę na koncercie. Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć i nagrań! Jeżeli ktoś z Was był w środę na Stadionie, czekam na komentarze i opinie:) Do zobaczenia wkrótce:* 

     Today's post is to show you a bit of Coldplay concert which I happened to see this week;) This is next such event in last two years and each of them reminds me of nice moments (like a quick meeting with Jared Leto in Złote Tarasy). As a support before the great Coldplay show, we had a chance to see an awesome Marina and the Diamonds' performance. I strongly recommend you visiting their youtube channel! Waiting few hours for the main concert, we didn't even expect what is going to happen with these ordinary handbands which were given to us by the entrance! Chris Martin and his band didn't dissapoint us for sure, as during the event we could listen not only to the newest songs coming from Mylo Xyloto album, but also the older ones (my favs!). Fireworks, strobe lights, and handbands shining to the rythm were just what I wanted to see right there. Enjoy what I prepared for you;) 

     If you happen to have been there, please share your opinion in comments below! Cheers:) 

Follow on Bloglovin
11 comments

 1. fajna jakość filmików. Na Twoim miejscu byłabym pod samiutką sceną :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. tym razem miałam miejsca w sektorze, ale w pewnym momencie pomyślałam że to lepszy wybór:) Na płytę niestety padał deszcz;/

   Delete
 2. Nie byłam więc nie oceniam, natomiast bardzo podob mi się Twój strój!

  ReplyDelete
 3. koncert był cudowny!
  wszystkie efekty specjalne były magiczne, a Chris Martin jest niesamowity ! :D

  ReplyDelete
 4. Jak ja żałuję, że mnie tam nie było! Świetnie wyglądałaś!:)

  ReplyDelete
 5. strasznie zazdroszczę każdemu kto na nich był :<

  ReplyDelete
 6. deszcz, nie deszcz, liczy się zabawa :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Akurat ten koncert chciałam obejrzeć z góry i nie żałuję:) w sektorze też bawiłam się świetnie:)

   Delete
 7. Sama chętnie wybrałabym sie na ich koncert, są świetnym zespołem ;)

  ReplyDelete
 8. wowo fantastycznie - morze ludzi :)

  ReplyDelete
 9. Rowniez bylam na koncercie w czerwcu. Niesamowite i niezapomniane przezycie! Mialam to szczescie byc niemalze przy samej scenie :)

  ReplyDelete

(Your IP-Address will be registered. Comments which are seen as offensive towards me or people close to me will be deleted. Spam and link-filled comments will be removed.)