Thursday, February 27, 2014

ACCESSORIES


Dziś mam dla Was post z akcesoriami, które skradły moje serce. Pokrowiec Moschino to już swojego rodzaju klasyk jeśli chodzi o akcesoria do telefonu. Sylikonowy miś z czerwona kokardką dostepny jest między innymi na net-a-porter.com, moschino.com oraz louisviaroma.com.

What I prepared today is a quick update presenting my new favourites when it comes to fashionable accessories. Moschino phone case, which has already stolen my heart, is available on net-a-porter.com, moschino.com as well as louisviaroma.com.  


Z okazji zbliżającej się wiosny postawiłam na zakup okularów, które będa służyc mi przez długie lata. Ray Ban Wayfarer jest jednym z najpopularniejszych modeli amerykańskiej marki, którą  pokochały miliony. Doskonała jakość wykonania, uniwersalny design, dbałośc o detale to tylko niektóre zalety firmy. Mam nadzieje, że z czasem moja kolekcja okularów powiększy się także o różnokolorowe lustrzane aviatory, które widnieją na mojej liście zakupów od miesięcy:)

As spring is about to come, I decided to purchase a pair of sunglasses which will be with me for a considerable period of time. Ray Ban Wayfarer is one of the most popular models of the brand loved by millions. An outstanding quality, universal design and solicitude for details are only few of actual advantages of the popular brand. I hope that my sunglasses collection will be soon completed with some pairs of colorfull mirror Aviators, which has been on my wishlist for a couple of months:). 


Pozostając w temacie akcesoriów, chciałabym odesłać Was do strony internetowej http://zegarownia.pl/ oferującej szeroką gamę modeli zegarków. Wpadajcie w wolnej chwili, warto!:)

11 comments

 1. Świetny wybór! Okularki prześliczne!!!

  ReplyDelete
 2. Świetne gadżety! Miś bardzo zabawny, a okularami nie pogardziłabym. Wspaniale, że najpierw stawiasz na klasykę!

  ReplyDelete
 3. Bardzo fajny ten pokrowiec, taki sympatyczny:)
  Okulary natomiast bardzo gustowne.
  Przyjemnego wieczoru:)

  ReplyDelete
 4. Też się zastanawiałam nad tym etui na telefon:)

  ReplyDelete
 5. Okulary Ray Ban są zdecydowanie warte swojej ceny! Dostałam je na urodziny i jak tylko wyjrzy słońce, to się z nimi nie rozstaję :)

  ReplyDelete

(Your IP-Address will be registered. Comments which are seen as offensive towards me or people close to me will be deleted. Spam and link-filled comments will be removed.)