Friday, May 23, 2014

chloe


Ostatnio nie publikuję treści zbyt często ponieważ praca oraz projekt, w którym biorę udział pochłaniają resztki mojego wolnego czasu. Mam jednak nadzieję, że posty ze stylizacjami zaczną pojawiać się regularnie od przyszłego tygodnia. Co więcej, już we wrześniu zabieram Was w egzotyczną podróż po wybrzeżach Morza Karaibskiego. Dziś szybkie uaktualnienie, mam nadzieję, że zdjęcia przypadną Wam do gustu. Do zobaczenia niebawem.

I do apologise. Due to the work and the project that I have been involved in, I cannot publish posts as often as I wish. Nevertheless, I hope that stylizations and beauty posts will appear on my website more often since the following week. What is more, I have already planned my holiday trip so I am going to update my blog with beautiful pictures from Carribean Sea shores very soon. Get ready and see you soon!

12 comments

 1. Ale pięknie, wyglądasz, dziewczęco i świeżo!

  ReplyDelete
 2. Rewelacyjna sukienka i super focie :)

  www.daariaaa.com

  ReplyDelete
 3. Powiało świeżością..genialna całość, genialne zdjęcia!

  Pozdrawiam ciepło,
  Mayoume

  ReplyDelete
 4. Bardzo mi się podoba suknia, bardzo delikatna i kobieca

  ReplyDelete
 5. Szkoda, że tak mało zdjęć :(

  ReplyDelete
 6. Fantastycznie wyglądasz w maxi sukience i jeszcze w tym kolorze :) Bardzo pasuje Ci do karnacji. Kolczyki zrobimy na mnie ogromne wrażenie. Jak wszystko w klimacie boho :) pozdrawiam ciepło!

  ReplyDelete
 7. Cóż mogę powiedzieć jak czuję niedosyt :( zdjęcia piękne aż chciałoby się krzyczeć "Marta DAWAJ JESZCZE!!!"

  ReplyDelete
 8. Piękne zdjecia ;)

  Zapraszam http://amazing-mode.blogspot.com

  ReplyDelete

(Your IP-Address will be registered. Comments which are seen as offensive towards me or people close to me will be deleted. Spam and link-filled comments will be removed.)